Форум ІT-Ідея’2015 – Нехай кращі ідеї здійсняться!


Шановні колеги та партнери! Запрошуємо Вас прийняти участь у І регіональному форумі “ІТ-Ідея 2015” (IT-IDEA 2015)

Метою форуму є створення спільного простору для реалізації ідей, проектів та міждисциплінарних досліджень; пошук однодумців; розширення спільноти молодих ІТ-професіоналів.

Головними завданнями Форуму є:
– Активізація потенціалу молоді для реалізації інноваційних ідей в галузі інформаційних технологій;
– Висвітлення результатів теоретичних і практичних розробок, реалізованих у 2015 році;
– Обмін досвідом та активізація спільної роботи молоді, науковців, практиків, промислових партнерів і підприємців для вирішення регіональних завдань;
– Підвищення рівня інвестиційної привабливості регіональної економіки.

Читати далі

Конференція “Майбутній науковець 2015”


Шановні майбутні науковці!

Запрошуємо студентів та учнів старших класів прийняти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції „Майбутній науковець – 2015”.

Конференція відбудеться 4 грудня 2015 року у Технологічному інституті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.
Читати далі

Особлива подія


В рамках конференції TASCIT-2015 заплановано проведення спеціального семінару по проекту Tempus-SEREIN Project з питань кібербезпеки і стійкості для галузей пов’язаних з діяльністю людини та індустріальних доменів.

Семінар покликаний сприяти дискусії та обміну досвідом між фахівцями у всіх областях кібербезпеки і галузевими партнерами

Читати далі

Конференція TACSIT-2015


Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у І Міжнародній науково-практичній конференції “Теоретичні і прикладні аспекти комп’ютерних наук та інформаційних технологій” (Theoretical and Applied Computer Science and Information Technologies TACSIT-2015)

Читати далі

До уваги науковців!


Запрошуємо Вас взяти участь уXVIII міжнародній науково-технічній конференції „Технологія-2015”, яка відбудеться 17-18 квітня 2015 року у Технологічному інституті Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля (м. Сєвєродонецьк).
Читати далі

Об’ява


1 лютого 2015 року о 10.00 Луганський інститут післядипломної освіти на базі Технологічного інституту СНУ ім. В.Даля (м. Сєвєродонецьк) проводить практичний тур ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії.
Місце проведення: вул. Донецька, 43, к.119 (лабораторний корпус), кафедра загальної та фізичної хімії.

Шановні колеги!


Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля у зв’язку з військово-політичними подіями на сході нашої держави був евакуйований до м. Сєверодонецьк. При цьому фонди наукової бібліотеки університету залишились у м. Луганськ. Зважаючи на таку ситуацію, науковці та викладачі різних закладів науки та освіти України організували акцію на підтримку колективу нашого університету щодо забезпечення навчально-наукового процесу необхідною літературою. Читати далі

ОГОЛОШЕННЯ


23 грудня в 11-00 в аудиторії 227 Головного корпусу Технологічного інституту СНУ ім. В.Даля
(пр-т Радянський, 59-а) відбудеться захист кандидатської дисертації здобувача наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.17.06 – технологія полімерних та композиційних матеріалів Тихомирової Тетяни Сергіївни

Читати далі