День Землі


22 квітня – Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря. У цей день по всьому світу проводяться різні заходи і за традицією всі охочі беруть участь у впорядкуванні та озелененні своїх дворів і вулиць.
Читати далі

XVIII Міжнародна науково-технічна конференція «Технологія – 2015»


17-18 квітня 2015 р. в Технологічному інституті СНУ ім. В. Даля відбулася XVIII
Міжнародна науково-технічна конференція «Технологія – 2015». Співорганізаторами
конференції є Білоруський державний технологічний університет, Сєвєродонецька
міська рада, ПрАТ „СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ”, ПрАТ „ХІМПРОЕКТ” (м. Сєвєродонецьк), ПрАТ «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія».
Читати далі

Поетичний вечір «Поезія Ліни Костенко в часах перехідних і вічних»


31 березня в читальній залі бібліотеки відбувся поетичний вечір «Поезія Ліни Костенко в часах перехідних і вічних», присвячений 85-річчю від дня народження видатної української поетеси.
На вечорі були присутні студенти груп ХТ-14д, РЕА-13д, ХТ-13д, АТП-12д, ОХП-12д; куратори Н.О. Давиденко , М.А. Ожередова.
Читати далі

Співробітництво Технологічного інституту з обласною Малою академією наук учнівської молоді України


14 лютого 2015 г на базі Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 Рубіжанської міської ради пройшов XXІ-й обласний конкурс-захист науково-дослідницьких та науково-технічних робіт учнів Луганської обласної Малої академії наук учнівської молоді. Читати далі

Веселі проводи зими


Веселі проводи зими влаштували студенти Технологічного інституту, побувавши в гостях у дітей міської школи-інтернат. Ігри, конкурси, танці, загадки … що може бути краще для дітвори? А якщо ще й солодощі, млинці з варенням, то можна сказати, що веселощі вдалися. Читати далі

Година гідності у Технологічному інституті


В глибокій покорі й скорботі, з великою шаною і подякою студенти та викладачі вклонилися перед Героями Небесної сотні. Вшанували пам’ять тих, хто віддав та віддає своє життя за перемогу добра над злом, правди над несправедливістю, за людську гідність і щасливе майбутнє свого народу.

Практичний тур ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії


1-го лютого 2015 року на базі кафедри загальної та фізичної хімії Технологічного інституту СНУ імені В. Даля відбувся практичний тур ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Читати далі

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!


Рішенням Експертної ради конкурсу «Винахід року 2014» корисна модель «Композиція для отримання пінопласту», автори Мілоцький В.В., Мілоцький Р.В., була признана переможцем в номінації «Кращий винахід року в Луганській області».

Читати далі