Практичний тур ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

1-го лютого 2015 року на базі кафедри загальної та фізичної хімії Технологічного інституту СНУ імені В. Даля відбувся практичний тур ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
У практичному турі прийняли участь учні 8-11 класів ЗОШ міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, а також учні шкіл Старобільського, Марківського, Біловодського, Кремінського, Новопсковського районів. При виконанні завдань експериментального туру учні продемонстрували знання властивостей хімічних сполук, навички проведення експерименту.
Переможцями за підсумками теоретичного та практичного туру ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії стали:
8 клас – Адамян Давид, школа № 10 (м. Сєвєродонецьк)
10 клас – Помазан Олена, багатопрофільний ліцей (м. Сєвєродонецьк)
11 клас – Редька Михайло, багатопрофільний ліцей (м. Сєвєродонецьк).

Оргкомітет олімпіади висловлює подяку колективу кафедри загальної та фізичної хімії Технологічного інституту за високий рівень підготовки та проведення експериментального туру.

Голова журі олімпіади доцент Захарова О.І.