Співробітництво Технологічного інституту з обласною Малою академією наук учнівської молоді України

14 лютого 2015 г на базі Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 Рубіжанської міської ради пройшов XXІ-й обласний конкурс-захист науково-дослідницьких та науково-технічних робіт учнів Луганської обласної Малої академії наук учнівської молоді.
37 учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з п’яти регіонів Луганщини зібралися у м. Рубіжному, щоб на конкурсі-захисті аргументовано доводити життєздатність власних теорій та ідей. Всі вони пройшли нелегкий шлях навчання у 49 секціях Луганської малої академії.
Більшість наукових досліджень учнів-членів МАН були присвячені нашому регіону. Юні науковці вивчали різні аспекти розвитку Луганщини та України. Зокрема роботи були представлені у таких напрямках: «Історія», «Філософія та суспільствознавство», «Географія та ландшафтознавство», «Мовознавство», «Математика», «Фізика», «Хімія та біологія», «Екологія та аграрні науки» тощо.
За результатами XXІ-го обласного конкурсу-захисту визначили 16 переможців, які будуть представляти Луганщину на Всеукраїнському конкурсі-захисті.
Робота Каплуна Максима учня Лисичанського багатопрофільного ліцею (секція хімія та біологія) на тему «Дефіксації зв`язанного нітрогену димових газів ТЕС» керівник Тарасов В.Ю. доцента кафедри загальної та фізичної хімії Технологічного інституту СНУ ім. В.Даля (м. Сєвєродонецьк), яка виконана на кафедрі технології органічних речовин та палива (зав. каф. професор Глікін М.А.), зайняла 3 місце і прийме участь у Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту.