Поетичний вечір «Поезія Ліни Костенко в часах перехідних і вічних»

31 березня в читальній залі бібліотеки відбувся поетичний вечір «Поезія Ліни Костенко в часах перехідних і вічних», присвячений 85-річчю від дня народження видатної української поетеси.
На вечорі були присутні студенти груп ХТ-14д, РЕА-13д, ХТ-13д, АТП-12д, ОХП-12д; куратори Н.О. Давиденко , М.А. Ожередова.

Захід підготували працівники бібліотеки, викладач кафедри гуманитарних і соціальних наук О. О. Пустоварова і студенти гр. РЕА-13д (куратор О.М. Іванов).
Ведучі вечора (Альвіна Ахметчина, Таміла Середа, Денис Дамрін) розповіли про життєвий і творчий шлях Л. Костенко. Вірші поетеси майстерно читали Сергій Дядькін, Софія Куценко та Вікторія Молчанова. Взірцем виконання поезій Л. В. Костенко був відеозапис вірша «Крила» у виконанні Богдана Ступки.
Ліна Костенко не любить галасу, рідко спілкується з репортерами, тому уривок відеозапису з виступу її на зустрічі з читачами студенти слухали затамувавши подих.
На закінчення вечора прозвучав відеозапис пісні-романсу «Але про це не треба говорити» на вірш Л. Костенко «Осінній день» у виконанні Н. Марківської.
До заходу була оформлена книжкова виставка з матеріалами про життя і творчість Ліни Костенко.