І Міжнародна науково-технічна конференція TACSIT-2015

15-16 травня на базі СНУ ім. В. Даля було проведено 2-денну Міжнародну науково-практичну конференцію «Теоретичні та прикладні аспекти комп’ютерних наук та інформаційних технологій» TASCIT-2015.

Організаторами наукової конференції виступили Технологічний інститут Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля спільно з Міністерством освіти і науки України, ПрАТ «СНВО «Імпульс» та Луганським державним медичним університетом.

У заході брали участь представники наукових шкіл і практичної галузі  з різних країн світу, у т.ч. з Білорусі, Германії, Естонії, Греції, Індії, Ірану, Малайзії  тощо.

За підтримки Національного авіаційного університету «ХАІ» у ці дні проводився спільний семінар по міжнародному проекту Tempus-SEREIN з питань кібербезпеки і стійкості для галузей пов’язаних з діяльністю людини та індустріальних доменів. Семінар викликав широку дискусію між фахівцями в усіх областях кібербезпеки і галузевими партнерами.

Приємно повідомити, що студента нашого інституту Олександра Бережного було відзначено за високий рівень знань та підготовки. Вітаємо!