Успіхи студентів спеціальності «Економіка підприємства» на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт

Щорічно студенти кафедри економіки підприємств приймають участь у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Економіка підприємства». В цьому році Президією Науково-методичної комісії МОН України базовим ВНЗ для проведення конкурсу призначено Харківський національний автомобільно-дорожній університет.

У конкурсі, який відбувся 7-8 квітня 2015 р., прийняли участь представники більш ніж 30 вишів нашої країни. У складі комісії працювали викладачі провідних українських вищих навчальних закладів.

Тому, дуже приємно, що серед 150 робіт зі спеціальності «Економіка підприємства» переможцями є і наші випускники.

• Щиро вітаємо:

• Ізюмську Альону Володимирівну з отриманням диплому за І місце та її керівника доцента кафедри «Економіка підприємств», к.е.н. Швець Наталію Вячеславівну
    • Грінчук Катерину Сергіївну, яка нагороджена грамотою в номінації «За актуальність теми дослідження» – керівник доцент кафедри «Економіка підприємств», к.е.н. Овєчкіна Олена Андріївна
    • Кравченко Галину Володимирівну з перемогою та отриманням грамоти «За оригінальність запропонованих заходів» – керівник доцент кафедри «Економіка підприємств», к.е.н. Хандій Олена Олексіївна.

Бажаємо нашим випускникам натхнення та професійних успіхів!