Вітальна промова директора Технологічного інституту (м. Сєвєродонецьк)

Технологічний інститут у місті Сєвєродонецьку – один з найважливіших структурних підрозділів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, його невід`ємна і повноцінна складова частина. Інститут веде підготовку бакалаврів, спеціалістів і магістрів за 7 напрямами і 13 спеціальностями в галузі хімічної технології та інженерії, машинобудування та матеріалообробки, радіотехніки, радіоелектронних апаратів та зв`язку, автоматики та управління, інформатики та обчислювальної техніки, економіки та підприємництва. Вони мають найбільший попит на ринку праці нашого регіону та України в цілому.

Технологічний інститут має давні навчальні та наукові традиції, засновані на високому професіоналізмі відомих в Україні та поза її межами вчених, педагогів і організаторів, відлагодженій системі організаційного й методичного забезпечення навчального процесу, унікальних базах виробничої практики на найпотужніших українських підприємствах хімічної та інформаційно-комп`ютерної індустрії: ЗАТ „Сєвєродонецьке об`єднання Азот”, Лисичанська інвестиційна нафтова компанія „ЛіНИК”, Сєвєродонецьке науково-виробниче об`єднання „Імпульс”. Доречно підкреслити високу порядність, самовідданість в роботі, турботливе ставлення до студента кожного члена трудового колективу інституту.

Під керівництвом викладачів та науковців студенти успішно оволодівають основами наукової діяльності, беруть активну участь у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, виставках, олімпіадах. Їх наукові здобутки є вагомим фактором конкурентоздатності на ринку праці

Отже вітаю вас на сторінці Технологічного інституту, бажаю здоров`я та успіхів.

З повагою, директор ТІ СНУ ім. В. Даля Поркуян Ольга Вікторівна.