Керівництво

Поркуян Ольга Вікторівна. Директор, доктор технічних наук, професор

Закінчила фізико-технічний факультет Дніпропетровського державного університету у 1984 році за спеціальністю “Виробництво літальних апаратів”. У період з 1984 по 1988 роки працювала інженером кафедри Технічної механіки Рубіжанського філіалу Ворошиловградського машинобудівного інституту. З 1988 року почала викладацьку діяльність як асистент кафедри загальнотехнічних дисциплін Сєвєродонецького факультету Харківського інституту радіоелектроніки. У 1992 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю „Механіка деформованого твердого тіла” у Санкт-Петербурзькому політехнічному університеті. Після захисту дисертації працювала старшим викладачем, а потім доцентом у Сєвєродонецькому Технологічному інституті Східноукраїнського державного університету. З 2000 року очолювала кафедру загальної фізики Сєвєродонецького Технологічного інституту Східноукраїнського державного університету. У 2003 – 2007 роках працювала заступником директора з наукової та виховної роботи Сєвєродонецького Технологічного інституту Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля, з 2005 року очолює кафедру вищої та прикладної математики.

З 2007 року виконує обов`язки директора Технологічного інституту Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (м. Сєвєродонецьк). У 2009 році захистила докторську дисертацію за спеціальністю «Автоматизація процесів керування» у Криворізькому технічному університеті.

О. В. Поркуян є автором більше 100 наукових та навчально-методичних робіт в галузях фізики, механіки твердого тіла, теорії ідентифікації та керування.
Тел: +380645240342
Е-mail: priemnaya@sti.lg.ua

Брежнєв Олександр Михайлович. Заступник директора з навчальної та методичної роботи, кандидат технічних наук, доцент

Закінчив електромеханічний факультет Новочеркаського політехнічного інституту (Росія, Ростовська область) в 1972 році за фахом «Електронні обчислювальні машини». З 1972 року по 1979 рік працював асистентом, а потім старшим викладачем кафедри «Електронні обчислювальні машини» Новочеркаського політехнічного інституту. З 1979 року переведений на роботу в особливе конструкторсько–технологічне бюро «Старт» при Новочеркаському політехнічному інституті, де працював до 1989 року й займав наступні посади: старший інженер – програміст, начальник сектору, начальник відділу. В 1987 році успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. З 1989 року по 1994 рік працював на посадах старшого викладача, а потім доцента кафедри ЕОМ Сєвєродонецького факультету обчислювальних комплексів і систем Харківського інституту радіоелектроніки. В 1994 – 2010 роках – доцент кафедри, а з 2010 по 2012 рік – декан факультету комп’ютерної інженерії Технологічного інституту Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля.

Брежнєв О. М. є автором більш ніж 60 наукових і учбово-методичних робіт у галузі комп’ютерної інженерії.

Клименко Тетяна Анатоліївна. Головний бухгалтер

Тетяна Анатоліївна після школи закінчила Київський ордена Трудового Червоного Прапора інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Виробництво будівельних виробів та конструкцій» і отримала кваліфікацію «Інженер-будівельник технолог». За розподілом працювала у м. Сєвєродонецьку на Приладобудівному заводі у відділі капітального будівництва. В 1990 році була переведена економістом у відділ матеріального постачання того ж заводу. В 1995 році закінчила Центр післядипломної освіти Східноукраїнського державного університету за спеціальністю «Бухгалтерський облік та аудит» і отримала кваліфікацію «Економіст по обліку». По закінченні робила за фахом – очолювала бухгалтерію науково-виробничого приватного підприємства. З 1996 року по 2003 рік працювала головним державним ревізором-інспектором в Державній податковій інспекції міста Сєвєродонецька у відділі аудиту юридичних осіб. З жовтня 2003 року керує бухгалтерською службою Технологічного інституту Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля.

Скурідін Андрій Вікторович. Заст. директора з адміністративно-господарчої роботи

Закінчив Комунарський гірничо-металургійний інститут в 1984 році за спеціальністю «Автоматизація теплоенергетичних процесів». В період з 1984 по 1988 роки працював майстром на СПО «Склопластик», з 1991 по 1995 роки – директором ремонто-будівельного спеціалізованого малого підприємства №6, з 1995 по 2002 роки – генеральним директором ООО ПКФ «СЛИП», з 2006 по 2007 роки – заступником начальника філіалу «Інвестиційного дому «Астрон» м. Сєвєродонецьк. В 2007-2011 роках – регіональний директор «Інвестиційного дому «Астрон» та «Торгівельного дому «Астрон».

З травня 2011року обіймав посаду головного інженера Сєвєродонецького Технологічного інституту. З грудня 2011 року виконує обов’язки заступника директора з адміністративно-господарчої роботи.