Клуби за інтересами

КЕРІВНИЦТВО НАУКОВИМИ СТУДЕНТСЬКИМИ ГУРТКАМИ, БЮРО, ЛАБОРАТОРІЯМИ

Кафедра

Назва гуртка
Керівник
Місце розташування, дні, час роботи
Контактні телефони
ПАХТ Студенческое проектное бюро Корчуганова Е.Н., Степаненко О.О ЛК ауд.108. Время работы: Вторник, четверг четн. 13.45-17.30, все субботы 9.00 12.00 2-90-24
ПАХТ Студенческий кружок по процессам и аппаратам химической технологии Москалик В.Н. В течении года 2-90-24
ГНУЯ Клуб углублённого изучения английского языка “English club” Барвина Н.А. УК ауд. 303, каждую среду 13.45-15-00 2-89-81
ТНВЭ Экологическое общество «Зимний сад» Мохонько В.И., Блинова Н.К. Каждый четверг, 15.00-16.00 2-89-82
ОФХ Химический кружок для школьников Сергиенко О.В ЛК ауд. 315, суббота четн. 11.00 2-89-95
ТП Студенческая научно-исследователь-ская лаборатория «Перспективные технологии переработки полимерных материалов» на базе предприятия ООО «Химэкселен», «Химпоставщик». Рымар Т.Э., Попенко Г.В. ЛК ауд. 401, каждый понедельник 9.40-12.00 каждая пятница 13.40-15.20 2-90-16
ТОРП Научный кружок Гликин М.А. ЛК ауд. 412, понедельник, среда, четверг, пятница 14.00-16.00 2-88-14
КИ Научно-исследовательская лаборатория “Проектирование программно-технических средств компьютерных систем” Рязанцев А.И. ГК ауд. 509а суббота 9.00-14.00 70-22-92
КИ Студенческий семинар «Программирование», «Системное программирование» Щербаков Е.В. ГК ауд. 403а. суббота четн., 9.00 70-22-92
ЭА Кружок “Перспективные технологии радиоэлектронной аппаратуры” Лория М.Г. ГК ауд. 317, все субботы 8.00 4-34-23
ВПМ Научный семинар кафедры “Моделирование, контроль и управление в условиях неполной и нечёткой информации” Поркуян О.В. ГУ ауд. 227, каждый месяц, 3-й четверг 2-89-86
ОТД Научный кружок “Исследования коррозионно-механических повреждений” Архипов А.Г. УК ауд. 216а, каждая суббота, 11.00-12.00 2-90-25
ТНРЕ Научный кружок “Промышленная экология” Тюльпинов А.Д. ЛК ауд. 419, 417. На протяжении года, постоянно 2-75-89
Клуби
ГНУМ
Євроклуб «Мрія» Кервіники –
Пригородов П.
Протягом року Тел.: 066-112-35-59
БІБЛІОТЕКА
Клуб «Дискурс» Керівник –
Гончарова Л.Г.
Протягом року Тел.: 2-89-87
БІБЛІОТЕКА
Клуб «В мире прекрасного» Керівник –
Гончарова Л.Г.
Протягом року Тел.: 2-89-87
Волонтерський загін «Веста» Керівник –
Сотнікова Т.Г.
Головний корпус, ауд. 525.
Протягом року.
Тел.: 050-218-39-84
Студентський прес-центр (стенд “Студентський вимір”, газета “Мой институт”, студенська інтернет-сторінка на сайті інституту, фоторепортажі) Керівники:
Сотнікова Т.Г.,
студентка гр. ОХП-28д Сигіна О.В.
Головний корпус, ауд. 525.
Протягом року.
ГРАФІК РОБОТИ СПОРТИВНИХ СЕКЦІЙ
СЕКЦІЯ ФІЗВИХОВАННЯ
Баскетбол Керівник –
Кривобогова Н.П.
ЗОШ №20
Понеділок, середа
16.30-18.00
Головний корпус, ауд. 112
СЕКЦІЯ ФІЗВИХОВАННЯ
Волейбол Керівник –
Кривобогова Н.П.
ЗОШ №20
Вівторок, четвер
16.30-18.00
Головний корпус, ауд. 112
СЕКЦІЯ ФІЗВИХОВАННЯ
Шейпінг для студентів (степ-аеробіка, фітнес) Керівник –
Усова О.В.
Понеділок, середа
16.00-17.30
Головний корпус, ауд. 112
СЕКЦІЯ ФІЗВИХОВАННЯ
Шейпінг для викладачів (фітнес) Керівник –
Усова О.В.
Вівторок, четвер
16.45-18.15
Головний корпус, ауд. 112
СЕКЦІЯ ФІЗВИХОВАННЯ
Тренажерний зал для студентів Керівник –
Хатіпов М.О.
Понеділок, середа
16.00-17.00
Головний корпус, ауд. 112
СЕКЦІЯ ФІЗВИХОВАННЯ
Тренажерний зал для викладачів Керівник –
Хатіпов М.О.
Вівторок, четвер
17.00-18.30
Головний корпус, ауд. 112
СЕКЦІЯ ФІЗВИХОВАННЯ
Заняття для спеціальних медичних груп в тренажерному залі Керівник –
Хатіпов М.О.
Четвер, п’ятниця
13.45-15.40
Головний корпус, ауд. 112